Jak adoptować psa (rozbitka) z Fundacji „Załoga Bulldoga”

1. Zarejestruj się na forum Fundacji http://forum.zalogabulldoga.org/ (jeśli jesteś zarejestrowany, to pierwszy krok masz już za sobą :))

2. Wyślij wypełnioną ankietę przedadopcyjną, dostępną tutaj.

3. Przesyłając nam ankietę wyrażasz chęć przejścia wizyty przed adopcyjnej, którą przeprowadzi nasz wolontariusz – czekaj na kontakt z jego strony!

4. Zgłoś chęć adopcji konkretnego psa (rozbitka) na naszym forum, w wątku wybranego psa w dziale: Rozbitkowie/Adopcje z pokładu Załogi Bulldoga.

5. Zarząd Fundacji podejmuje decyzję adopcyjną (Zarząd określa kto zostanie stałym opiekunem psa, DS). Jeżeli według Zarządu, Ty jesteś najlepszym kandydatem na adopcyjnego rodzica dla naszego rozbitka zostaniesz o tym poinformowany telefonicznie przez osobę z Zarządu Fundacji.

Następnie musisz uiścić darowiznę adopcyjną w wysokości 350 zł, która będzie przeznaczona na leczenie psów pozostających pod opieką „Załogi Bulldoga” (w niektórych uzasadnionych przypadkach, z inicjatywy Zarządu Fundacji wysokość opłaty adopcyjnej może być niższa), oraz podpisać umowę adopcyjną.

6. Po dopełnieniu formalności, pozostaje skontaktowanie się z Domem Tymczasowym w celu umówienia terminu odbioru psa. Pamiętaj, że podpisując umowę zgodziłeś się samodzielnie zorganizować transport dla psa.