Ankieta dla kandydatów na wolontariusza „Transport” w Fundacji „Załoga Bulldoga”

  Jeżeli zastanawiasz się jak możesz nam pomóc, a samochód to Twój „drugi dom” i właśnie w ten sposób chciałbyś się zaangażować – nie wahaj się i wypełnij ankietę!
  Jeżeli nie możesz adoptować psa lub zostać domem tymczasowym, a chciałbyś nam pomagać i masz możliwości transportowe – to ta forma pomocy jest właśnie tą, dzięki której bardzo nam pomożesz i będziesz mógł z nami działać!

  Na pewno chciałbyś się dowiedzieć jak taki transport działa w praktyce 🙂 Czasami mamy możliwość zaplanować go z kilkudniowym wyprzedzeniem, dograć wszystkie szczegóły na tip-top... a czasem jest tak, że potrzebujemy transportu na już z dwóch różnych części Polski.
  Najczęściej będą to większe odcinki do pokonania np. Łódź-Częstochowa, Wrocław-Katowice, itd. Przemyśl czy masz zatem wystarczającą ilość czasu, aby pokonać takie odcinki.
  Bardzo się cieszymy z Twojej pomocy, której chcesz nam udzielić, pamiętaj proszę o tym, że cenimy każdą darowiznę finansową przekazywaną na fundację, w związku z tym staramy się ograniczyć koszty związane z funduszami na paliwo.
  Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania zadaj je proszę wolontariuszowi, który odwiedzi Ciebie na krótkim spotkaniu, żebyśmy się mogli lepiej poznać zanim zaczniesz dla Nas działać 🙂